Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Cestovatelské stránky o Itálii
    ÚVOD   ZÁKLADNÍ ÚDAJE    MĚSTA    REGIONY    LETOVISKA    DOPRAVA    FOTOGALERIE    ZÁJEZDY    
_________________________________________________________________________________________________________

Odkazy

Z této stránky se můžete dostat na stránky s praktickým obsahem pro cesty do Itálie a s informacemi užitečnými pro pobyt v Itálii. Mimoto zde uvádím také odkazy na moje stránky o Paříži a stránky Cestování po Francii. Stejně jako na těchto stránkách o Itálii, lze i na mých stránkách o Paříži a o Francii zakoupit díky spolupráci s cestovní agenturou Invia.cz poznávací zájezdy, pobyty u moře, na horách, nebo jen ubytování a letenky. Pokud tedy máte zájem i o Francii, pak navštivte mé níže uvedené stránky.

MOJE STRÁNKY
Stránky o Paříži http://www.pariz.kvalitne.czSTRÁNKY O PAŘÍŽI
Podrobné stránky o Paříži, historii Paříže, památkách v Paříži, ale i mimo Paříž - zámky Versailles, Vaux-le-Vicomte, Chantilly, Fontainebleau, aj. Z pařížských památek nechybí Louvre, Notre-Dame, Eiffelovka, Vítězný oblouk, moderní čtvrť La Défense a mnohé další. Praktické info o dopravě a ubytování, fotogalerie.
http://www.pariz.kvalitne.cz

Stránky Cestování po Francii http://www.cestovanifrancie.wz.czSTRÁNKY CESTOVÁNÍ PO FRANCII
Stránky o cestách po Francii, koncipované podobným způsobem jako tyto stránky zaměřené na Itálii. Francie totiž patří k mým oblíbeným destinacím, proto se o ni chci s Vámi, čtenáři mých stránek, podělit také o mé zkušenosti z této země. Ve Francii jsem byl na Erasmu v Paříži, během kterého jsem navštívil spoustu míst v zemi. Informace o    http://www.cestovanifrancie.wz.cz      dopravě, ubytování, fotogalerie.

___________________________________________________________________________

UŽITEČNÉ STRÁNKY
Stránky o letovisku Montepaone LidoStránky o letovisku Montepaone Lido v Kalábrii
Stránky s podrobnými informacemi o letovisku Montepaone Lido na pobřeží Jónského moře v Kalábrii. Kromě Montepaone tyto stránky pojednávají také všeobecně o Itálii, životě v Kalábrii, italském jídle a pití, počasí i přírodě.  http://www.italie-kalabrie.wz.cz/

DOPRAVA:
Cestování na InterRail - stránky v angličtiněStránky v AJ o cestování vlakem na InterRail
Stránky o informacích k síťové jízdence InterRail, která umožňuje cestování vlakem po celé Evropě (varianta Global Pass) nebo v jedné Vámi zvolené zemi (varianta One Country Pass).
http://www.interrail.eu

Informace o InterRailu na stránkách Českých drah
Informace o InterRailu na stránkách Českých drah
České dráhy jsou prodejcem síťové jízdenky InterRail v České republice. Lze si jej zakoupit ve všech variantách na všech mezinárodních pokladnách ČD. Výhodou je, že během platnosti jízdenky se můžete vrátit do ČR a znovu vycestovat do zahraničí. Jízdenka má různé cenové úrovně pro děti, mládež, dospělé i seniory a rozlišuje 1. a 2.třídu.
http://www.cd.cz/mezinarodni-cestovani/jizdenka/slevy-evropa/-3887/

Nejspolehlivější vyhledávač vlakového spojení po Evropě
Nejspolehlivější vyhledávač vlakového spojení
Že jsou Němci precizní dokládá i jejich vyhledávač vlakového spojení od Německý drah (DB), který je snad nejspolehlivějším vyhledávačem vlakového spojení po Evropě. Lze zvolit různé jazykové verze a třeba vybírat typy vlaků, kterými chcete cestovat. http://www.bahn.de/

Stránky Italských státních drah (Trenitalia)Stránky Italských státních drah (Trenitalia) v AJ
Stránky Italských státních drah, na kterých si můžete prověřit Vaše spojení vlakem v Itálii, případně vyhledat regionální spoje, které ne vždy české nebo německé vyhledávače naleznou a nabídnou. Samozřejmě je zde možnost nakupovat jízdenky pro vlaky v Itálii. 
http://www.trenitalia.com/

Spojení vlakem Praha - velká města Evropy i s cenamiSpojení vlakem z Prahy do evropských velkoměst
Stránky vlakem.net nabízí vyhledávač spojení Prahy s velkými městy Evropy. Dle zadání Vašich parametrů Vám nalezne i cenu spojení. V podstatě lze vyhledávat mezi všemi městy, ale pak není zaručena nejrozumnější cena. Proto zadávejte jako výchozí bod Prahu.  
  • ITALSKÁ NEJ... TOP10
  • JÍDLO A PITÍ
  • MOŘE A PLÁŽE
  • PŘÍRODA
  • POČASÍ
  • UBYTOVÁNÍ
_____________________________

Já
Kontakt:
cestovaniitalie@seznam.cz

_____________________________
  • KDY VYRAZIT NA CESTY?
  • VLAKEM DO ITÁLIE
  • JEDEME NA INTERRAIL
_____________________________

Dovolená Řecko

_____________________________


Dovolená Řecko