Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz
Cestování po Itálii

Řím je historickým městem

ZÁKLADNÍ INFORMACE      HISTORIE ŘÍMA      PAMÁTKY ŘÍMA     DOPRAVA      ZÁJEZDY DO ŘÍMA      PRAKTICKÉ INFORMACE    


HOME Cestování po Itálii

Zájezdy do Říma

Díky spolupráci s cestovní agenturou INVIA.CZ máte na těchto stránkách možnost si vyhledávat zájezdy do Říma a následně si je přes odkaz na této stránce u této největší internetové cestovní agentury v České republice zakoupit. Neváhejte a vydejte se za poznáváním krás Města na sedmi pahorcích, na adventní zájezdy do Věčného města nebo jen na prodloužený víkend v hlavním městě slunné Itálie. Vybírat z nabídky autobusových a leteckých zájezdů můžete přes odkazy níže nebo ve vyhledávacím formuláři umístěném v levém sloupci.

Nejznámější římskou pamákou je bezpochyby Koloseum. Vydejte se na cestu do Říma a poznejte ho důkladně společně s dalšími římskými památkami :-)

Zájezdy, které jsou uvedené ve spodní části této stránky, jsou jen zlomkem toho, co cestovní agentura INVIA.CZ nabízí. Po otevření jejich internetových stránek přes odkazy níže si to můžete ihned ověřit a uvidíte, že jsou zde zájezdy s různou tematikou, možnostmi výběru dopravy, různých termínů, zájezdy nejen do Říma, ale také do některých dalších italských měst a turistických cílů, zájezdy spojené s koupáním, nakupováním a dalšími aktivitami. Pro širší výběr můžete použít vyhledávací formulář vlevo, který vám nalezne odpovídající nabídky, dle vámi zadaných parametrů. Takže na výběr má opravdu každý typ turisty a cestovatele.

Italské hlavní město je v období před Vánocemi krásně vyzdobeno, konají se zde na několika místech adventí trhy a navíc i počasí a teploty jsou příjemnější než v našich končinách. Navíc můžete zaznamenat i rozdíl v cenách, jelikož je zde v zimním období o něco levněji než v létě. Zakupte si zájezd Adventní Řím už teď a nakupte dárky svým blízkým. Tipem pro zájezd může být také Silvestrovský Řím, zažijte atmosféru oslav na konci roku a začátek Nového roku po italsku.
Vánoční atmosféra u Památníku Viktora Emanuela II. v Římě


Prodloužené víkendy nebo eurovíkendy jsou stále populárnější formou poznávání evropských velkoměst. Poznáte v kostce všechny hlavní památky, získáte spoustu pěkných zážitků a potkáte na cestě zajímavé lidi. Přitom i během této krátké doby poznáte život místních lidí a jejich tradice a zvyky. Klasické poznávací zájezdy s průvodcem se do Itálie pořádají většinou odj jara do podzimu a na programu nejčastěji bývají spojeny největší perly z italských měst a regionů jako Řím, Neapol a Pompeje, Florencie a Toskánsko, Benátky. Výhodou u těchto zájezdů je odborný výklad průvodců, kteří do těchto oblastí jezdí pravidelně a vy tak získáte ucelené a zároveň praktické informace o navštívených lokalitách. Vybírat můžete z leteckých nebo autobusových zájezdů.Florencie, kolébka renesance, je zapsaná v UNESCO.


Vybírat z nabídky zájezdů můžete pomocí odkazů výše nebo vyhledávače zájezdů do Itálie umístěného v levém sloupci. Nezbývá než vám popřát štastnou cestu spojenou se spoustou zážitků a poznání.

Martin                                 

ŘÍM - ÚVOD
FOTOGALERIE ŘÍMA
KAM V ŘÍMĚ
DOPRAVA DO ŘÍMA
VLAKEM DO ŘÍMA
UBYTOVÁNÍ V ŘÍMĚ
NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

Vyhledávání zájezdů do Říma:

Dovolená Řecko